Kredi Yükleme

Hesabınıza kredi yüklenebilmesi için öncelikle evraklarınızı tamamlamanız ve hesabını onaylatmanız gerekmektedir. Ardından kredi satın alma adımına geçebilirsiniz.

Kredi Satın Alma Yöntemleri
  • Havale/EFT

  • Kredi Kartı Peşin

  • Kredi Kartı Taksitli

  • Fatura sonrası Ödeme

Sunucularımız ve web sitelerimiz 256 Bit SSL Sertifikası ile ödeme ve tüm özel işlemlerinizi güvenle yapmanızı sağlamaktadır. İşlemler 3D şifre kontrol sistemiyle tamamlanmaktadır. Bu yüzden bankanızda kayıtlı cep telefonunuz yanınızda olmadan satın alma işlemini tamamlayamazsınız.

Kredi Kartı Ödemeleri
  • Kredi Kartı İle Online Tek Çekim: Panelde yayınlanan tüm paketleri 7 gün 24 saat online satın alabilmeniz için güvenli ödeme sayfası aktiftir.
  • Kredi Kartı İle Online Taksitli Satın Alma: 300 TL üzerindeki tüm alışverişlerinizi herhangi bir fark olmaksızın Tüm bankaların Kredi Kartlarıyla 2 taksitte ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankası Bankkart Combo kullanıyorsanız 100 TL üzerine 2 taksit veya 300 TL üzerine 3 taksit olarak ödeme yapabilirsiniz..
Havale/EFT ile Ödeme
  • Havale Yöntemi: Panelde bulunan banka hesap numaralarımıza eğer aynı bankadan gönderiyorsanız 7 gün 24 saat havale yapabilirsiniz. Havalenin hesaplarımıza yansımasının ardından ekibimiz işleminizi tamamlayacak ve kredinizi yükleyecektir. Mesai saatleri dışında yapılan ödemelerde bildirimler bankadan geç gelmemesi sebebiyle ertesi iş gününe kalabilir. Bu durumda havaleyi yaptıktan sonra panelden Ödeme Bildirimi yaparak işleminizi hızlandırabilir ve kredi yüklemesinin anında yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  • EFT Yöntemi: Eğer firmamızın kullanmış olduğu bankaların dışında farklı bir bankadan para transferi yapacaksanız mesai saatleri içerisinde anında, mesai saatleri dışında ise ileri tarihli işlem yapılacağından dolayı, işlemlerinizi mesai saatleri içinde yapmanızı tavsiye ederiz. İleri tarihli EFT işlemlerine ait dekontlar firmamızca kabul edilmemektedir.
Faturadan Sonra Ödeme
  • Eğer ödemenizi Okul Aile Birliğinden yapacaksanız ve önce faturanın size ulaşması gerekiyorsa bu durumda bize talebinizi iletebilirsiniz. Krediniz yüklenecek, faturanız kesilerek önce mail ile gönderilecektir. Ardından talep etmeniz durumunda adresinize de kargo ile gönderilmektedir. Fatura elinize ulaştıktan sonra faturada bulunan hesap numaralarına veya panelde bulunan hesap numaralarına ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.