Sınıflara veya Öğrencilere SMS

Sınıf ve Öğrenci kayıtlarını 1 defa sisteme kaydettikten sonra dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar kayıt veya grup seçerek anında SMS gönderebilirsiniz. Hatta okulunuzda Pansiyon varsa, pansiyon öğrencileri için ayrı bir grup açmanıza gerek kalmadan, E-Okul üzerinden anında alabileceğiniz Pansiyon Öğrenci Kayıtları ile dilerseniz gelişmiş filtrelere kullanarak tüm öğrencilere SMS gönderebilirsiniz.

Her bir öğrenci için toplamda 3 adet telefon numarası kaydedilebilmektedir. Bunlardan birincisi ve varsayılan olarak kullanılanı Veli telefonu, bu ismi panelinizde değiştirebilir, dilerseniz Öğrenci gibi farklı rumuzlar kullanabilirsiniz. Dİğerleri ise Anne ve Baba alanlarıdır. Burada da yine dilerseniz rumuzları değiştirerek paneli özelleşirebilirsiniz.

Sınıfa SMS
Sınıfa/Gruba SMS Gönderme

Rehbere SMS müdülünün açılış sayfası olup, içerisinde tüm sınıflarınız ve gruplarınız yer almaktadır. Dilediğiniz kadar sınıfı/grubu liste başlarındaki seçme kutusu yardımıyla seçebilir ve anında tümüne SMS gönderebilirsiniz.

Sınıf İçinden Seçerek SMS Gönderme

Grup ekranından erişilebilen bu modülde, seömiş olduğunuz sınıfa/gruba ait tüm kayıtlar yer almaktadır. Buradan dilediğiniz kadar kaydı seçerek anında SMS gönderebilirsiniz.

Öğrencilere SMS