Özel Deneme Sınav Sonuçları

Hemen her okul günümmüzde özel yayınevleri aracılığıyla Denem Sınavları yapmaktadır. Fakat bu deneme sınavlarını veliye bildirmek oldukça güç olmakta, bazen de çok pahalıya patlamaktadır. Biz bu modül ile dilediğiniz kadar Deneme Sınavı Sonucunu tek ekrandan ve sıfır zahmetle veliye göndermenizi sağlıyoruz.

Yayınevleri sınav sonuçlarını toplu sms ile gönderme seçeneğini de sunmakta fakat bunu fahiş fiyatlar ile yapmaktadır. Haliyle devlet okulları da bu konuda 1 adım geri atarak, sonuçları panolardan duyurmak veya çok zahmetli bir yol olsa da klasik SMS firmalarından Excel ile Özel Tasarım SMS göndererek çözüm bulmaktadır. Kurum kendi yaptığında da yine aynı şekilde yollar aramaktadır.

Eğitim SMS bu konuda geliştirmiş olduğu Deneme Modülü Tanımlama Entegrasyon sistemi ile, üyelerine özel tamamen ücretsiz olmak kaydıyla Deneme Sınavı ekranları açıyor. Bu sistem ile sadece 1 defa örnek excel dosyasını destek ekibine göndermeniz durumunda panelinize modül tanımlanıyor ve SMS gönderim aşamasında kuruma sadece Modüle ait Excel dosyasını sisteme yüklemek, kontrolü sağlayıp göndermek kalıyor...