Evci İzin Bilgilendirme
Evci İzin Bilgilendirme

Pansiyonu olan kurumların en zorlandığı iş de Pansiyon Evci İzinlerinin veliyle paylaşılması. E-Okul'a girmesi kolay ve mecburi, bunu bir türlü yapıyorsunuz zaten. Ama her öğrencinin adresi farklı, hemen her öğrencinin giriş çıkış saatleri farklı. Bu yüzden toplu sms tek başına maalesef çözüm olmuyor ya da eksik yanı kalıyor.

Yönetmeliğe göre yapılması gereken veliye öğrencisinin hangi zaman aralıklarında nerede olduğu bilgisinin aktarılmasıdır. Bunu en kolay toplu sms sistemleriyle yapabileceğini düşünüyoruz elbette. Ama detaylarla bunu yapmak nasıl mümkün olabilir? İşte Eğitim SMS ile bu mümkün... Sistem evci izin bilgilerini E-Okul üzerinden alır ve anında velilere SMS ile tüm detayları göndermenize olanak tanır. Üstelik sadece 2 saniyede tüm öğrencilerin bilgisini alır ve listeler. Kontrolünüzü yağtıktan sonra tek buton ile mesajı gönderebilirsiniz.

Ayrıca sistem üzerinde alınmış tekrarı engelleyen filtreler ile, aynı öğrenciye aynı evci iznini tekrar göndermenizi engelleyerek, fazla kredi harcama ve gereksiz bilgilendirme yapmanın da önüne geçiyoruz.

Bunlara ek olarak Pansiyon öğrencileri için ayrı bir grup oluşturmaya gerek kalmadan, E-Okul ile senkronize bir şekilde çalışan ve tüm öğrencilerinizin güncel listesini ekranınıza getiren bir uygulama ile Kız/Erkek, Kurum İçi/Dışı gibi filtreler ile Pansiyon öğrencilerine anında SMS göndermenizi sağlayan bir yapı da hazırladık. Bu modülle rehberinizde oluşacak karmaşayı da engellemiş oluyoruz.

Sağladığı Kolaylıklar

Zamandan Tasarruf

Saatler süren ya da zorluğundan dolayı hiç gerçekleşmeyen Evci İzin Bilgilendirme işini saniyelere sığdırır

Yüksek Güvenlik

Velinin sahip olduğu her doğru bilginin ilerde yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçme olasılığı yüksektir.

Merak Edilenler
Hayır. Dışardan farklı gibi görünse de, yapı aynıdır. Bu yüzden aynı panel içinden pansiyon modülünü de kullanabilirsiniz. Dilerseniz Pansiyon Müdür Yard. için bir Alt Kullanıcı hesabı açıp, ona ait işlemleri ayırabilirsiniz.
Hayır. Sistem bu bilgileri E-Okul'dan 2 saniye gibi kısa bir sürede alacak ve işleminizi tamamlayacaktır. Size sadece gönder butonuna basarak işlemi sonlandırmak kalır.
Bunun için de ek bir ücret yoktur. Siz sadece kullandığınız SMS Kredilerinin ücretini ödersiniz.