Okul Numarası İle SMS

Mesaj göndermek istediğiniz öğrencilerin aynı sınıfta olmasına gerek yok, hatta bünyenizdeki aynı okul türlerinde bile olmasına gerek yok. Dilediğiniz kadar okul numarasını alt alta yazarak, istediğiniz sınıflar içinden veya tüm rehberinizden tarama yapın, anında tüm öğrenciler listelensin. Size sadece kontrol edip, mesajı göndermek kalsın...

Bu modül, devamsızlık işlemleri, olumlu/olumsuz olay bilgisini veliye ulaştırma, kılık kıyafet bildirimi yapma, geç kalma durumunu devamsızlık kaydı girmeden sadece bilgilendirme amacıyla veliye gönderme gibi farklı durumlarda kullanılabilmektedir.

Okul Numarası Girişi
Okul Numaralarını Girin

Dilediğiniz kadar okul numarasını alt alta yazabilirsiniz. Ne kadar farklı sınıflarda olursa olsun, sistem tümünü bulacaktır.

Kontrol Edin ve Gönderin

Öğrenciler tarandıktan sonra ekranınızda tüm bilgileri görünecek ve aynı zamanda mesaj yazma alanı açılacaktır. Mesajınızı yazıp gönder butonuna tıklamanız yeterlidir. Üstelik bu ekranlarda her öğrenci velisine kendi adıyla hitap edebilir, öğrenici bilgilerini de mesaja ekleyebilirsiniz.

Okul Numarasından SMS